773 165 777

email: kardiosever@gmail.com ( slouží pouze k objednávání léků ) 

 

V tuto chvíli je možné se objednat na následující vyšetření: ECHO, Holter EKG a Holter tlaku a na ergometrii. Do dispenzární péče již nové pacienty z důvodů plně vytížené kapacity nepřijímáme.

Vyšetření provádíme pouze po předchozím objednání. Objednat se můžete  telefonem  či osobně. Emailem se prosím neobjednávejte , slouží pouze na objednání léků. 

Telefonické objednávání   pondělí – úterý: 9-12, středa – pátek : 12-14 mimo tyto hodiny je zvedání telefonů omezené, sestra se věnuje pacientům v ordinaci.  

 

Jak se dostat do ambulance Kardio Sever

Ambulance Kardio Sever se nachází v budově Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, Purkyňova 1849, 47001 Česká Lípa.
Po vstupu do areálu směřujte do budovy B, druhé patro, číslo dveří 234.

MapaMapa

Automobilem Sjedete z hlavní silnice před nadjezdem (ze směru Liberec), nebo za nadjezdem (ze směru Doksy) a zabočíte na směr Mimoň. Kruhový objezd opustíte směrem doleva na následní kruhový objezd, který opustíte následním sjezdem vpravo a zaparkujete na parkovišti pod nemocnicí. Ze směru Mimoň dojedete po hlavní silnici dojedete až ke kruhovým objezdům. První opustíte hned odbočením vpravo, na druhém také odbočíte hned vpravo a zaparkujete na parkovišti.

Autobusem nebo vlakem Meziměstskou nebo místní linkou se dovezete na autobusové nádraží. Odtud se podchodem dostanete na nejbližší zastávku MHD. Vlakem přijedete na hlavní nádraží ČD. Před budovou jsou zastávky linek MHD. K nemocnici se následně dá dostat linkami číslo: 202, 204, 206, 207, 209, 215, 218. Výstup je na zastávce U pivovaru nebo U nemocnice. Jízdní řády MHD Česká Lípa najdete zde. Autobusy MHD k nemocnici jezdí v nejméně 20 minutovém intervalu, v opačném směru je to stejné.

Pěšky Pokud se chcete projít pěšky městem, pokračujete od zastávek vlaku nebo meziměstkých linek směrem do centra. U Ploučnice se můžete dát podél řeky směrem doprava až se dostanete ke kruhovému objezdu. Nemocnice se nachází cca 300m vlevo do kopce.