Kontakt do ordinace

Vyšetření provádíme pouze po předchozím telefonickém nebo online objednání.


Objednání na vyšetření
Telefon: 773 165 777

Objednávání léků
E-mail: kardiosever@gmail.com

Telefonické objednávání je nejlépe v pondělí mezi 9:00-12:00 a nebo v úterý až pátek mezi 12:00-14:00. Z důvodu pracovního vytížení může být dostupnost na telefonním čísle omezena. Pro objednávání termínu či receptů prosím použijte naše formuláře. Formulářem pro objednávání můžete termín i zrušit.

V tuto chvíli je možné se objednat na následující vyšetření: ECHO, Holter EKG a Holter tlaku, na ergometrii a jednorázové kardiologické vyšetření. Do dispenzární péče již nové pacienty z důvodů plně vytížené kapacity nepřijímáme.

Tento e-mail slouží pouze k objednání léků. Žádosti o vyšetření zaslané e-mailem nejsou akceptované. Můžete se ale objednat přeš formulář na tomto odkazu.

Využijte možnost online objednání

Z důvodu pracovního vytížení může je obvykle dostupnost na telefonním čísle omezena. Proto využijte online formuláře pro objednání termínu vyšetření nebo eReceptu.

Ambulance Kardio Sever


Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa
Budova B, 2. patro, dveře 234
Purkyňova 1849
47001 Česká Lípa

Tel: 773 165 777

Jak se dostat do ambulance

Automobilem

Sjedete z hlavní silnice před nadjezdem (ze směru Liberec), nebo za nadjezdem (ze směru Doksy) a zabočíte na směr Mimoň. Kruhový objezd opustíte směrem doleva na následní kruhový objezd, který opustíte následním sjezdem vpravo a zaparkujete na parkovišti pod nemocnicí. Ze směru Mimoň dojedete po hlavní silnici dojedete až ke kruhovým objezdům. První opustíte hned odbočením vpravo, na druhém také odbočíte hned vpravo a zaparkujete na parkovišti.

Autobusem nebo vlakem

Meziměstskou nebo místní linkou se dovezete na autobusové nádraží. Odtud se podchodem dostanete na nejbližší zastávku MHD. Vlakem přijedete na hlavní nádraží ČD. Před budovou jsou zastávky linek MHD. K nemocnici se následně dá dostat linkami číslo: 202, 204, 206, 207, 209, 215, 218. Výstup je na zastávce U pivovaru nebo U nemocnice. Jízdní řády MHD Česká Lípa najdete zde. Autobusy MHD k nemocnici jezdí v nejméně 20 minutovém intervalu, v opačném směru je to stejné.

Pěšky

Pokud se chcete projít pěšky městem, pokračujete od zastávek vlaku nebo meziměstkých linek směrem do centra. U Ploučnice se můžete dát podél řeky směrem doprava až se dostanete ke kruhovému objezdu. Nemocnice se nachází cca 300m vlevo do kopce.